į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
Naujiena: Sūrymo injektorius IMAX ECOline 350 / 420 / 620

"Ecoline" serija dabar siūlo išskirtinę "Schröder" kokybę mažoms ir vidutinėms įmonėms palankiomis  pirkimo kainomis ir mažomis veiklos sąnaudomis. Šie visapusiški sūrymo injektoriai tinka įvairiems produktams. Patikrinta ir tvirta pavara, apgalvotas higieninis dizainas yra tipiški Schröder injektoriams. Dviejų variantų pasirinkimas (adatų skaičius ir tankis), visada pasiruošusiu adatų pakabos bloku, tinka produktams tiek su kaulų ir be kaulų produktams. Kaip opciją galima rinktis minkštinimo galvą. Galimos įvairios sūrymo filtro koncepcijos, nuo funkcinio paprastumo iki valdymo patogumo.

Galimi pasirinkimai našumo iki 3 t, 4 t ir 6 t produkto per valandą* žuvų, mėsos ir paukštienos produkto leis turėti visada tinkamą mašiną savo gamybai.

* Apskaičiuota daroma prielaida prie 40 kg/m²

 

Sūrymo filtro bakas FT 130

FT 130 sūrymo bakas yra prieinamas kaip opcija. Jo talpa iki 130l sūrymo. Sūrymo dalelės yra efektyviai filtruojamos naudojant išorinį sukamąjį filatorių su grandikliu. Filtrą galima greitai atjungti valymo tikslais, naudojant patentuotą greito sujungimo sistemą. Bakas garantuoja aukštą sūrymo panaudojimą su likutiniu sūrymo kiekiu mažesniu nei dešimt litrų.